Paslaugos - Mantas Gineika

Vestuvių fotografavimas

Vestuvių diena yra ypatinga Jums. Šią dieną viskas nuo rytinio kavos puodelio iki svaiginančių vidurnakčio akcentų yra išgyvenami kitaip. Jaučiuosi laimingas galėdamas fiksuoti visas šias akimirkas ir kurti Jūsų istoriją, kurioje išlieka prasmingi žvilgniai, nenumaldomas jaudulys, džiaugsmo ašaros bei svaiginantis juokas.

Dėl Jums tinkamiausio pasiūlymo susisiekite asmeniškai.


Krikštynų fotografavimas

Jūsų vaikelio krikštynos yra viena iš pirmųjų išskirtinių jo gyvenimo patirčių. Tai ypatinga šventė ne tik jam, bet ir visai šeimai, krikšto tėveliams, seneliams, artimiesiems. Šią dieną man svarbu pabrėžti šeimos svarbą, todėl ne tik būsiu Jūsų vaikelio žaidimų draugas, fiksuojantis jo emocijas, bet ir nepastebimas dalyvis, amžinantis Jūsų tarpusavio ryšį. Fotografijose įamžintos detalės sugrąžins Jums tos dienos prisiminimus, vos į jas pažvelgus.

Dėl Jums tinkamiausio pasiūlymo susisiekite asmeniškai.


Fotosesijos

Visos fotosesijos yra skirtingos, tačiau kiekviena garantuoja smagiai praleistą laiką, pripildytą malonių emocijų. Gyvenimas susideda iš daugybės žavių trumpalaikių patirčių – asmeniniai pasiekimai, džiaugsmingos poros sukaktys, ypatingos šeimos šventės, stebuklingas vaikelio laukimas, kerintis naujagimio žavesys, nepastebimai augantys vaikai... Tai yra prisiminimai, kuriuos noriu išsaugoti Jums.

Dėl Jums tinkamiausio pasiūlymo susisiekite asmeniškai.


Powered by SmugMug Owner Log In